У Підгайцівській ОТГ будуть вчитися розвивати агротуризм

Дата: 05.09.2019 10:01

Ми вже повідомляли про те, що Підгайцівська ОТГ подала заявку на участь у проєкті «Використання польського досвіду для підтримки розвитку агротуристичних послуг у Волинській області».

Від керівництва проєкту Підгайцівська сільська рада отримала завдання скласти орієнтовний туристичний маршрут, над яким, станом на сьогодні, громада готова розпочати працювати.

Фахівцями сільради був напрацьований такий маршрут, після презентації якого Підгайцівська ОТГ була відібрана для подальшої участі в проєкті. Нашу команду розробників запрошено на перший захід, який заплановано провести для відібраної цільової групи. Це триденна поїздка (6-8 вересня) на господарства Польщі та ознайомлення з їхніми туристичними маршрутами.

Представники нашої громади  їдуть вивчати досвід агротуризму по-польськи.