У селі Лище розумних школярів преміюватимуть

Дата: 03.09.2019 15:16

Відтепер  в учнів Лищенської школи є матеріальний стимул досягнення високих успіхів у навчанні. Виплату їм грошової винагороди запровадило місцеве сільськогосподарське товариство «Лище». Про це керівник  господарства Святослав Карбовський повідомив  на урочистості з нагоди Дня знань.

Преміюватимуть вихованців закладу, які закінчать навчальний рік на відмінно із зразковою поведінкою, та дітей, які стануть переможцями та призерами  Всеукраїнських предметних олімпіад різних рівнів.

Розмір  матеріального заохочення для відмінників  навчання становитиме: 8-9 клас -  1000 гривень, 10-11 клас – 2000 гривень.

Розмір  премії за  результативну участь у предметних олімпіадах залежатиме від рівня олімпіади та зайнятого місця.  У II (районному) етапі передбачені такі винагороди:  1 місце -  500 гривень, 2 місце – 300,  3 місце – 200 гривень. У III (обласному) етапі володарі «золота» отримають 1000 гривень, «срібла» - 800, «бронзи» - 500 гривень. На переможців  IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад чекає нагорода у вигляді 5000 гривень.  А той, хто  переможе на Міжнародній предметній олімпіаді, одержить аж 15000 гривень.

Грошові винагороди вручатимуть учням на шкільному святі останнього дзвоника.

Тож лищенським школярикам бути розумними стане ще й вигідно.