З Днем знань!

Дата: 02.09.2019 08:30

Дорогі школярі! Шановні освітяни та батьки!

Від щирого серця вітаємо Вас із чудовим та хвилюючим святом – Днем знань!

Розпочинається новий навчальний рік, який принесе нові успіхи, нові звершення. Особливим він стане для першокласників, які вперше переступають поріг школи, відкриваючи для себе світ нових знань та яскравих вражень, а також для випускників, котрим доведеться обирати шлях у доросле життя.

Дорогі діти, нехай кожний день навчання буде світлим, радісним і плідним, а зерна знань, які ваші вчителі та наставники посіють у ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини.

Наснаги, витримки, терпіння батькам у новому навчальному році.

Щира вдячність шановним педагогам, вихователям за самовіддану працю та належне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

З новим навчальним роком!

Юрій СЕМЕНЮК - Підгайцівський сільський голова, апарат сільської ради.