На престольне свято – копія чудотворного образу в подарунок

Дата: 30.08.2019 11:41
Кількість переглядів: 2017

У свято Успіння Пресвятої Богородиці престольний празник відзначили парафіяни Свято-Успенського храму в селі Воротнів.

Ця місцева духовна святиня була зведена не так давно. 15 вересня виповниться 7 років з дня освячення релігійної споруди.

Особливістю цьогорічного святкування стало отримання в дар від вірян церкви Святої Покрови, що в сусідньому селі Піддубці, копії чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Піддубецької.

- Цей святий образ датується орієнтовно 1760-1780 роками. Існує багато свідчень піддубчан про зцілювання хворих після молитов  перед іконою, зокрема, від сліпоти, онкопатологій, - розповідає настоятель воротнівського Свято-Успенського храму протоієрей Михаїл Росоловський.

Копію чудотворного образу принесли Хресним ходом з села Піддубці.

Священики, що прибули  на урочисте  богослужіння, паломники, гості з Підгайців, Романова подвоїли радість свята. Після Літургії здійснили традиційний Хресний хід до воротнівського джерела, де відбувся водосвятний молебень.