Працівники Підгайцівської сільської ради, вчителі, школярі, жителі громади сьогодні зібралися  на території Підгайцівського НВК, аби відзначити знаменний  для кожного українця День Державного Прапора України.

Право  підняти національний стяг було надане учням навчального закладу. Жовто-синій прапор підносився до небес під звучання Державного Гімну України.

Під час урочистої церемонії хвилиною мовчання вшанували односельців  – сучасних захисників України, які віддали життя за неї на Східному фронті. Це Володимир  Іщук, Мирослав Столярчук та Олександр Ковальчук.

Присутніх зі святом привітала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанна Калениківна Скороход. 

Учні Підгайцівського  навчально-виховного комплексу поклали квіти до пам’ятника воїнам-односельчанам, полеглим у роки Другої Світової війни, та пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, до стели Героїв Небесної Сотні та меморіальної дошки загиблим героям АТО.

Державний прапор кольорів неба і пшениці, що замайорів над селом Підгайці – адміністративним центром Підгайцівської громади, наче закликав усіх нас об’єднатися, згуртуватися під святим полотнищем і будувати успішну, заможну, незалежну Україну.