У Крупі облаштували зону відпочинку

Дата: 22.08.2019 15:19

Ставок, що по-народному називаютьТопільне, є в селі місцем, де влітку можна і скупатися, і позасмагати. Місцеві кажуть, що ввечері за гарної погоди люду тут буває дуже багато. Та й чиста вода, як стверджують селяни, стимулює у неї зануритися.

Донедавна ця територія була звичайнісіньким «диким»  пляжем. Цього літа кілька жителів села зорганізувалися і обладнали самотужки дерев’яний пірс для зручного доступу до водного плеса. Далі за благоустрій взялася Підгайцівська сільська рада. Бюджетним коштом встановлені альтанка і вбиральня. До них та до водойми прокладені доріжки з твердим покриттям.

Залишається лише берегти зроблене, щоб в облаштованій зоні відпочинку завжди підтримувалися чистота й порядок і вона не потерпала від низької культури поведінки несвідомих відпочивальників.