Літній подарунок воротнівській малечі

Дата: 08.08.2019 14:11

У зовсім юному віці енергія, зазвичай, «б’є ключем” таі іноді -  не в тому руслі. Дітлахи Воротнева тепер матимуть де її витрачати у правильному напрямку. Адже в селі, по вулиці Центральна та Дачна, з’явилися  дитячі ігрові майданчики. Їх споруджують за кошти сільського бюджету.

Спочатку під місця відпочинку дітей облаштували площадки з твердим покриттям. На майданчику біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці вже встановили ігровий комплекс «Малюк», пісочницю, три види гойдалок, карусель. Невдовзі аналогічними яскравими конструкціями заповнять і майданчик на вулиці Дачній.

Таких дитячих зон, обладнаних спеціальним інвентарем для відпочинку та дозвілля дітвори, в селі Воротнів раніше не було. Варто зауважити, що ігрові майданчики також несуть розвиваючу функцію.