Жительки Струмівки облагороджують рідне село

Дата: 24.07.2019 11:01

Озеленення, прикрашання квітами узбіч – поширена європейська практика.  В Україні ж вона набуває розповсюдження завдяки діяльності, здебільшого, ентузіастів.

У Струмівці по вулиці Чикаленка важко не помітити заквітчані придорожні смуги біля одного з житлових будинків. На десятках метрах обабіч проїжджої частини пишним цвітом буяють декоративні соняшники, чорнобривці, цинії. Як розповіли місцеві мешканці, квіти тут висаджує господиня цього обійстя. Її приклад називають у селі озелененням по-українськи. Адже відомо, що соняхи, чорнобривці є одними  з квіткових символів  України.

Ця добра справа, яку робить жінка, є непоодиноким випадком у Струмівці.  На цій же вулиці Чикаленка проживає й  Валентина Петрівна Шахова. Придорожню територію за межею своїх приватних володінь вона засіює травою, висадила на ній туї. Пані Валентина розповіла, що облагороджує узбіччя вже у європейському стилі. Жінка пояснює, чому взялася за це:

- Бо не хочу, щоб рідне село бур’янами заростало.

Ось такими маленькими справами  небайдужих, активних громадян можна багато чого змінити в Україні.