У храмі в Струмівці виконують важливу виховну місію

Дата: 18.07.2019 11:49

Справжня гордість села Струмівки - це активно діюча недільна школа при храмі святого апостола Андрія Первозванного.

Настоятель парафії Стефан Ярема та Марія Ярема взяли на себе обов’язок допомагати батькам у вихованні діток  та молоді  громади. Окрім християнських уроків, малята в гуртку творчості вирізають, клеять, фарбують, майструють, навчаються щось виготовляти своїми руками і влаштовують ярмарки для батьків.

На великі свята Різдва та Великодня недільна школа готує творчі програми з пісеньками, віршами, драматичними  сценками і солодощами для малечі. У минулому році почав діяти літній табір для дітей громади «Літо радості», де відвідувачі у літній час мають можливість пограти в ігри, поїхати у цікаві подорожі, займатися художньою творчістю, опановувати драматичне мистецтво.

Сам настоятель – протоієрей Стефан Ярема є очільником Волинського православного братства тверезост імені святого праведного  Іоанна Кронштадтського, яке існує вже майже десять років.