На що підуть кошти інфраструктурної субвенції

Дата: 16.07.2019 14:52

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням затвердив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об'єднаних територіальних громад у 2019 році. Згідно формули, відповідно до площі громади та кількості сільського населення, для Підгайцівської ОТГ розрахована субвенція у розмірі 2 мільйони 516 тисяч 100 гривень.

Кошти інфраструктурної субвенції в Підгайцівській ОТГ планується спрямувати на: капітальний ремонт фасадів  клубу в селі Воротнів та капітальний ремонт вулиці Підгаєцької (від перехрещення з автомобільною дорогою М 19 довжиною 450 м) в селі Підгайці. Про це є відповідне рішення Підгайцівської сільської ради від 05.07.2019 року Перелік об'єктів погоджений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  України.

Вулиця Підгаєцька:

Гарантійний лист