Сьогодні відбулася зустріч  Підгайцівського сільського  голови  Юрія Семенюка,  депутатів Луцької районної  ради Леоніда Гроголя та Підгайцівської сільської ради Михайла Котова, кандидата в народні депутати України  В’ячеслава Рубльова, активістів нашої громади з керівництвом ПрАТ «Волиньобленерго».  Їх візит до  енергетиків був викликаний існуючими проблемами в електропостачанні, які й після скарг споживачів та дзвінків на «гарячу»  лінію не вирішуються. Інформація про хід розмови та домовленості буде надана трохи згодом.

Як прозвучало на заході, 17 липня в плановому порядку буде відключена від електропостачання  майже вся Струмівка  (права сторона).  Село знеструмлять  у зв’язку з проведенням очистки траси високовольтної лінії, протяжністю до 20 кілометрів.

Як запевнив представник «Волиньобленерго»  Володимир  Перчук, ситуацію покращить обрізання власниками приватних будинків дерев на своїх присадибних ділянках. Зрізати гілки потрібно так, аби вони не торкалися дротів на відстані, як  мінімум, 2-х метрів. «Гіляки,  які знаходяться  в  безпосередній близькості до лінії,  можуть стати причиною її відімкнення.  Я гарантую, що після цієї роботи аварійних відключень стане на третину менше», - сказав він.