Дорогі мешканці сіл Підгайці, Струмівка, Крупа, Лище, Воротнів!

Сердечно вітаю вас з Днем Підгайцівської об’єднаної територіальної громади! Це - особливе свято, яке єднає всіх, хто любить свою землю, всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися тут  назавжди.

Сучасні, квітучі села нашої громади споконвіку славилися неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми. Усі досягнення, якими багаті наші населені пункти, складаються з щоденної праці, знань і талантів його жителів.

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ Підгайцівської об’єднаної територіальної громади, зберігається її історія та закладається майбутнє. Віддана праця та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Тож нехай і надалі процвітають наші села, народжуються й підростають у них діти, молодь гідно продовжує славетні традиції свого народу, спокійно і захищено почуваються люди  похилого віку.

Нехай щастя й добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи  усіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

З глибокою повагою, голова Підгайцівської сільської ради ОТГ  Юрій СЕМЕНЮК.