Вітання Підгайцівського сільського голови

Дата: 27.06.2019 12:09

Шановні жителі Підгайцівської ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного державного свята - Дня Конституції України!

Двадцять три нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу роки відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття конституції.

Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які об’єднують людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя й здоров’я, честі і гідності, недоторканості та безпеки. Основний закон є визначальним чинником забезпечення державного  суверенітету України, консолідації суспільства, створення  належних умов для самореалізації особистості.

Нехай  демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення. Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині.

Щиро бажаю усім жителям громади, щоб у цей урочистий день повсюди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення  мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі. Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та нашої громади.

Голова  Підгайцівської сільської ради ОТГ                   Юрій СЕМЕНЮК.