Наслідки негоди ліквідували

Дата: 18.06.2019 15:18

Буревій, що пронісся Волинню 16 червня, наробив проблем на території громади. Шквальний вітер повалив дерева на подвір’ях домоволодінь, позривав шифер з дахів житлових будинків та господарських споруд. Крупний град побив городину господарям.

У Підгайцях біля пам’ятника Тарасу Шевченку стихія з корінням вирвала стару велику ялину, якій – понад 50 років.

Сьогодні зранку працівники комунального підприємства Підгайцівської сільської ради приступили до ліквідації наслідків негоди. Звалене дерево розпиляли і вже вивезли.