Про крупівських випускників нагадуватиме «зелений» слід

Дата: 18.06.2019 11:03

Цьогоріч учні 9-го класу загальноосвітньої школи I-II ступенів села Крупа започаткували  традицію посадки дерев на алеї випускників.

Кожен з п’яти випускників висадив по саджанцю туї Teddi. Діти робили добру справу з усвідомленням, що кожна свідома особистість має залишити по собі хоч якійсь слід для майбутніх поколінь. Висадивши перші кущики, вони вірять, що ця хороша ідея матиме своє продовження.

До речі, карликова порода туї Teddi користується популярністю серед ландшафтних дизайнерів та садоводів за свою унікальну форму у вигляді шару.