Запрошують взяти участь у фотоконкурсі

Дата: 12.06.2019 11:20

Прийом робіт на всеукраїнський фотоконкурс «Руйнучи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» продовжено до 25 червня.

Фотоконкурс має на меті висвітлити питання гендерної нерівності та показати важливість розширення прав і можливостей жінок. Організатори заохочують учасників поділитись світлинами своїх матерів, сестер, подруг, сусідок, вчительок, які впевнені і вільні у своєму виборі щодо приватного та професійного життя.

Фотоконкурс допоможе суспільству зрозуміти, що жінки повинні мати рівне право на участь в освіті, суспільному, економічному та політичному житті громади.

Реєструйтесь на hromady.photos і покажіть історії сильних українських жінок, які не бояться робити свій голос гучнішим, які активні у житті власного міста, села чи селища, жінок, які використовували свою пристрасть і рішучість, щоб викликати зміни, мотивувати та заохочувати інших до успіху, продовжувати боротьбу за свої права, справедливість та незалежність.

Як долучитися до конкурсу:

1. Озирніться навколо у вашій рідній громаді, поговоріть з членами родини, друзями та сусідами, щоб дізнатися історії жінок, які надихають вас.
  2. Сфотографуйте жінку, яка найкраще ілюструє бачення «сильних жінок у місцевому житті», досягнення якої викликають у вас повагу.
  3. Завантажте до трьох фотографій на сайт та вигравайте призи.