Важливе: відділ ведення Держреєстру виборців працюватиме у вихідні

Дата: 07.06.2019 19:42

Шановні виборці Луцького району!

Повідомляємо, що з метою забезпечення своєчасного виготовлення списків виборців для проведення голосування з позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області буде працювати у вихідні дні.

Графік роботи: у вихідні дні з 9.00 год. до 17.00 год. (без обідньої перерви), 21 липня 2019 року з 8.00 год. до 20.00 год. (без обідньої перерви),  адреса: 43001, Волинська обл., м.Луцьк, вул.Ковельська, 53, каб. 201, тел. (0332) 72-51-97.

З метою підвищення якості і достовірності списків виборців запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

Звертаємо Вашу увагу, що із заявами про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси можна звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області до 15 липня 2019 року включно.

Відділ ведення Державного реєстру виборців                                                                                                             апарату Луцької райдержадміністрації Волинської області.