Відбулися збори «Волинської економічної ліги» за участю Підгайцівського голови

Дата: 06.06.2019 14:55

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк взяв участь у III Загальних зборах Асоціації органів місцевого самоврядування Волинської області «Волинська економічна ліга».

«Волинська економічна ліга» створена на основі партнерства між об’єднаними територіальними громадами Волинської області з метою визначення та комплексного вирішення проблем розвитку Волинської області.  Асоціацію утворили 12 об’єднаних територіальних громад області, в тому числі й Підгайцівська, представлена головою Юрієм Семенюком. ВЕЛ – аполітична організація і стосується лише розвитку громад.

Асоціація поповнилася ще двома повноправними членами. На зборах Павлівська та Цуманська громади представили своє бачення розвитку. Також учасники Ліги напрацювали конкретний алгоритм дій щодо інвестиційної промоції Волині, узгодили концепцію Інвестиційного інтернет-порталу області та визначили часові рамки реалізації проектів розвитку Асоціації.