Розпочинає діяльність Програма по захисту прав та свобод українців, що постраждали чи втратили близьких на території Республіки Польща протягом 1999-2019 рр. Програма передбачає безкоштовні юридичні консультації, аналіз справ на тему можливих відшкодувань для членів родини загиблих та для постраждалих осіб.

 

Шановні українці, запрошуємо на консультації по Відшкодуваннях з Польських Страхових фондів усіх, хто за 1999-2019 рр. на території Польщі потрапив в ДТП (водії, пасажири, пішоходи), отримав травми на різноманітних, у тому числі сільськогосподарських роботах в Польщі, втратив близьких внаслідок нещасних випадків в Польщі (на роботі, в ДТП тощо).

Також, УВАГА, розглядаються справи постраждалих в ДТП на території України, при умові участі у ДТП хоча би одного авто на польській реєстрації ("бляхи" тощо).

УВАГА!!!

До розгляду приймаються нещасні випадки строком давності до 20-ти років!!! Якщо ви знаєте такі випадки серед близьких, друзів, знайомих – будь ласка, повідомте їм цю інформацію!

ВАЖЛИВО !!!

 

При настанні нещасного випадку (травми на роботі, по дорозі на роботу чи з роботи, ДТП тощо) вкрай важливо викликати ШВИДКУ та ПОЛІЦІЮ для фіксації нещасного випадку, далі телефонуйте нам.  Будь ласка,  пам’ятайте це.

 

Телефони для консультацій: 099 442 84 26;   050 582 49 04.