Останній дзвоник у Підгайцівському НВК: з запальними танцями та кольоровим димом

Дата: 31.05.2019 14:47

Останній дзвоник – це завжди хвилююче свято, іноді – зі сльозами на очах. Для когось  це сльози радості, адже уроки закінчилися й попереду – пора  канікул.  Для декого – це сльози смутку від усвідомлення, що прийшла мить  прощання зі школою. У Підгайцівському навчально-виховному комплексі  перший крок у доросле життя зробили 30 випускників одинадцятих класів.

Саме вони сьогодні були «головними героями» свята останнього дзвоника. Їх - енергійних і розумних, модних, винахідливих  і креативних - гучними оплесками зустріли  в супроводі класних керівників Баран Галини Євстахівни та Дещинської Оксани Миколаївни, а також перших вчителів Шматенюк Тетяни Іванівни,  Пилипюк Світлани  Василівни, Вознюк Світлани Степанівни. Саме їм в урочистій обстановці учні десятих класів пов’язали стрічки  з надписом “Випускник 2019». Саме їм першокласники  підготували  подарунки на згадку про шкільну домівку. Саме для  них останній дзвінок був особливим – як рубіж між дитинством і дорослим  життям. І  саме  їм було надано право зробити коло пошани й першими піти з шкільної лінійки.

Свою  «хвилину слави» отримали  на урочистості й переможці та призери  учнівських предметних олімпіад , спортивних змагань, творчих конкурсів різного рівня та вчителі – за вагомі досягнення.

Виконувач обов’язків директора Підгайцівського  НВК  Ющук Володимир Леонідович цитує уривок вірша, присвяченого захисникам України, автором якого є учениця закладу  Мартинюк Анна. Дівчина перемогла у Всеукраїнському  конкурсі авторських віршів «Золоте перо  2018». Ансамбль  народної музики  «Криниченька» Підгайцівського  НВК здобув ІІ місце в обласному конкурсі ансамблів, оркестрів народної музики «Золоті зернини Волині». Учень  Клівчук  Дмитро виборов ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформатики. «Співавтором» цього його  успіху є  вчитель Ковальчук  Михайло  Миколайович.  Під керівництвом вчителя біології Ляшук Лариси Петрівни команда Луцького району виборола ІІ  місце в обласному турнірі юних біологів. Цей же педагог  та вчитель хімії Дахно Ольга Феодосіївна були удостоєні нагород  за високий рівень  підготовки матеріалів на районну виставку  «Творчі сходинки педагогів Волині».  За  активну участь у  І етапі  творчого проекту «СВОЇ» відзначили  вчителів Дещинську Оксану Миколаївну та Семенюка Руслана Андрійовича.

Для деяких учнів настав момент, якого вони чекали з особливим нетерпінням. Мова йде про традиційні премії, започатковані Підгайцівським сільським головою  Семенюком Юрієм  Михайловичем. Він  особисто вручив конверти з грошовим  «бонусом» найкращим вихованцям закладу. У номінації «Навчання» були  премійовані Мартинюк Анна,  Клівчук Дмитро, Довгай Єлизавета,  Сергієнко  Вікторія, Оніщук Юрій.  Володарями  премій  Підгайцівського сільського  голови в номінації  «Спорт» стали Іванов Андрій, Максимова  Анна, Пилипака Богдана, а в номінації «Школа. Громада. Україна»  - Гроголь Варвара,  Мартинюк Анна,  Ярема Тарас, Уліцька Юлія.

У Підгайцівському НВК  «живе»  ще одна  хороша традиція у вигляді шкільної премії  «Відкриття року». Цього разу її здобув Курило Богдан , який проявив себе як творча особистість.

Тепло була зустрінута вітальна промова начальника відділу освіти, культури, молоді й спорту Підгайцівської ОТГ Скороход Жанни  Калениківни, адже вона десять років очолювала навчальний заклад.

Своє напутнє слово виголосив настоятель Свято-Михайлівського храму отець  Іван, водночас, подякувавши за волонтерську діяльність, яку школярі здійснювали  протягом навчального  року.

Останній дзвоник пролунав «зусиллями»  учнів 11-х кдасів Піскорської Дарини та Удота Олександра, а також учнів 1-А класу Щербакової Зоряни та Ковальчука  Романа.

У день останнього дзвоника лунали пісні про школу, батьків, Україну. Прощальними запальними танцями під ритми  сучасних естрадних пісень з кольоровим димом вразили випускники.  По-особливому, урочисто звучав акапельно Гімн  України голосами  учнів Мартинюк Анни, Штамбург Діани, Мельничук Дарини, Рузака Дмитра, Остаповця Андрія.