Юні футболісти з Лища були на висоті

Дата: 30.05.2019 12:21

28 травня на футбольному майданчику в селі Боратин вирували пристрасті. У змаганнях з міні–футболу „Шкіряний м’яч” мірялися силами учні 5- 6 класів шкіл  Луцького району.

Друге місце в турнірі здобула футбольна команда села Лище. На четверте місце зіграли учні Підгайцівського навчально-виховного комплексу.

Кращим нападником фінальних ігор визнано Семеновича Давида з Підгайцівського  НВК.

За Лищенську команду виступали учні: Коляда Назар,  Вознюк Давид, Старко Віталій, Тищук  Артем,  Піскаровський Артем, Ціхоцький Микола, Коляда Микола, Пастух Роман, Цьопух Павло,  Балюк Дмитро.

Срібних призерів районних футбольних змагань готував вчитель фізичної культури Лищенської школи Науменко Анатолій Михайлович.