Замість грунтових доріг з’явилися щебеневі

Дата: 21.05.2019 14:23

У травні в населених пунктах Підгайцівськолї ОТГ відремонтували дороги, які раніше не мали твердого покриття.

В селі Крупа проведено поточний ремонт з’їзду з вулиці Сонячної на громадське пасовище

«Зробили цю дорогу, щоб людям було зручно водити худобу на пашу та возити  сіно», - прокоментував Підгайцівський  сільський голова Юрій Семенюк.

У Лищі щебеневе покриття влаштовано по вулиці Луговій. У цьому селі зараз висипають щебенем і дорогу по вулиці Січовій.

З початку року в Крупі зроблено капітальний ремонт проїзду від траси міжнародного значення М-19 до будинку № 15 по вулиці Східній. Поточний ремонт побачила дорога по вулиці Польовій. На Сонячній вулиці прокладено тротуар. У селі Лище поточним ремонтом оновлено з’їзд з вулиці Центральної на вулицю Підгайцівську.