Таланти Підгайцівської громади: юна лищанка перемогла в обласному конкурсі

Дата: 21.05.2019 08:59

Софія Приходько з села Лище здобула звання лауреата першої премії на 1-му відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного та вокально-хорового мистецтва «Лісова пісня 2019».

Мистецьке дійство започаткували цього року в Шацькому районі, а саме в санаторії «Лісова пісня». Воно відбувалося протягом 17-19 травня.

Софія виборола перемогу в доволі масштабному творчому заході.  Адже в  ньому брали участь  понад 450 конкурсантів з різних  куточків України, а також з Білорусі та Китаю.

Дівчинка виступала в жанрі естрадного вокалу у віковій категорії від 10  до 13 років. Переможниця  була нагороджена дипломом та статуеткою фестивалю.

10-річна Софійка є вихованкою зразкової вокальної студії «Зернятко» культурно-мистецького центру «Красне» під керівництвом Заслуженої артистки України Алли Опейди. Софія Приходько неодноразово здобувала призові місця на престижних обласних, Всеукраїнських конкурсах.