Таланти Підгайцівської громади: танцювальний колектив "Гармонія"

Дата: 15.05.2019 09:39

Підгайцівський зразковий аматорський ансамбль танцю «Гармонія»  дав звітний концерт, в якому продемонстрував свої найкращі напрацювання.

Колектив був створений  у 2008 році при  будинку культури села  Підгайці. У 2017 році йому присвоєно звання «зразковий аматорський».

Дітьми, що входять до складу творчого об’єднання, опікуються два талановитих керівника – Тетяна Олександрівна Салімуха та Вікторія Олександрівна Дубровська.

«Гармонія» працює в напрямках сучасної та  народно-сценічної хореографії.  До репертуару колективу входять цікаві хореографічні композиції «Гноми», «Веселі  матроси», «Україна – це ти», «Вальс квітів», «Весела полечка», «Каченята», «Рок-н-рол»» та інші.

Зразковий аматорський ансамбль танцю «Гармонія» є володарем призових місць, здобутих на обласних та міських фестивалях-конкурсах.