Хто представлятиме Підгайцівську ОТГ в III етапі творчого проекту СВОЇ

Дата: 13.05.2019 10:35

У III-й етап творчого проекту СВОЇ  пройшли як окремі виконавці так і творчі колективи нашої громади.

У номінації «СВОЇм серцем» - це, зокрема, Христина Ткачук (с. Лище), чоловічий вокальний гурт  «Соколи» (с. Підгайці), ансамбль танцю «Вишиваночка» (с. Лище), зразковий аматорський ансамбль танцю «Гармонія - середня та старша групи (с. Підгайці), ансамбль народної музики «Криниченька» (с. Підгайці), Ірина Матвійчук та Валерій Осадовський  (с. Підгайці),  драматичний колектив  «Маски» Лищенської загальноосвітньої школи.

У виставці досягнень  «СВОЇїми руками» з іншими учасниками цієї номінації змагатиметься майстер з різьби по дереву та орігамі Олександр Мельник (с. Підгайці).

Для Луцького  району ТРЕТІЙ конкурсний етап Проекту розпочнеться завтра, 14 травня, в селі Боголюби. Запрошені члени журі у ІІІ етапі обирають кращих у жанрах (в т.ч. вікових групах), кращих у районах, а також учасників гала-концерту, який відбудеться у вересні 2019 року на головній сцені Волині у м. Луцьк.

Побажаймо успіху нашим артистам!