Вітання з Днем матері

Дата: 12.05.2019 11:35

Дорогі жінки Підгайцівської ОТГ!

Від щирого серця вітаю вас з Днем матері!

Подарувати життя маленькій людині, виростити й гідно виховати її, оберігати від негараздів, часом жертвувати собою заради щастя дітей - це і є заповітне призначення жінки.

Немає на землі людини ближче і дорожче, ніж мати. Мама - це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-хранитель, який завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Ви більше, ніж будь-хто, радієте успіхам дітей, розумієте, підтримуєте їх і з глибоким болем переживаєте невдачі.

Нехай нагородою Вам за материнську жертовність буде вдячність від дітей. Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Бажаю Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров'я, любові та благополуччя, а кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашим родинам!

З глибокою повагою, Підгайцівський сільський голова                Юрій СЕМЕНЮК.