Проблемну ділянку дороги відремонтували

Дата: 26.04.2019 13:10

Днями в селі Лище завершилася реконструкція дорожнього полотна на початку вулиці Підгайцівської.

Як  розповів виконувач обов’язків старости сіл Лище та Воротнів Віталій Шкорупський, на цій ділянці раніше траплялися прориви води. Внаслідок цього було пошкоджене асфальтне покриття. За колишньої Лищенської сільради  ями  засипали  щебенем, на більше бюджетних грошей не вистачало.

Сьогодні за кошти  Підгайцівської сільської ради з’їзд з вулиці Центральної на Підгайцівську викладено бруківкою. Паралельно відремонтованому  відрізку шляху прокладають тротуар.

Змін на краще побільшало й у сусідньому селі Воротнів. Це – нові сходи з бруківки, що ведуть до клубу, облаштована внизу, перед установою, автомобільна стоянка.