Гіркоту Чорнобиля «підсолодили» гривнею

Дата: 26.04.2019 11:37

Сьогодні – 33-тя річниця Чорнобильської катастрофи. У Підгайцівській сільській раді ця дата не залишилася непомітною.

Матеріальну допомогу з сільського бюджету отримають місцеві «чорнобильці». Зокрема,  по  тисячі  гривень буде виплачено учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вдові померлого ліквідатора.

Загалом, на території ОТГ - дев’ять громадян із цим статусом. Анатолій Вознюк, Микола Дарчик, Дмитро Грушовець, Василь Шклярук, Леонід  Юрин, Сергій Матусевич проживають у Підгайцях. Володимир  Яслинський – з Крупи. Федір Федчик та Петро Кішта – жителі села Лище.

У  Воротневі мешкає Ірина Грисюк - дружина ліквідатора, який вже відійшов у вічність.