Воротнівські школярі попрацювали на славу

Дата: 25.04.2019 11:47

У  загальноосвітній школі  села  Воротнів  триває місячник боротьби за чистоту довкілля.  Діти активно  працюють, пропагують бережливе ставлення  до  природи.

У ці весняні  дні  закладом було проведено  ряд відповідних заходів.

Це, зокрема, очищення берегів річки  Зеленки та території біля воротнівського джерела, що відоме своєю чистою водою. Під час акції  «Пам’ятки історії» здійснено прибирання біля меморіалу пам’яті, зведеному  на  честь євреїв, розстріляних у роки Другої світової війни,  а також могили і пам’ятника  Героям УПА. У  ході акції  «Чистий заказник» ліквідовано два стихійних сміттєзвалища  на території ботанічного заказника загальнодержавного значення  «Воротнів».

З метою озеленення висаджено туї й первоцвіти на пришкільній території.

Здійснено прибирання узбіччя дороги в центрі села та подвір’я школи.