Кладовища "обладнали" контейнерами для сміття

Дата: 23.04.2019 15:47

Велика кількість сміття – це  не тільки  проблема  міст і сіл.  Це також і проблема цвинтарів. Особливою гостротою вона нагадує про себе перед Великоднем, коли люди, готуючись до Проводів, наводять лад на могилах рідних.

З метою запобігання виникнення в місцях поховань та довкола них стихійних смітників, за кошти Підгайцівської сільської ради були закуплені контейнери для твердих побутових відходів – євростандарт.

Вчора  металеві сміттєві баки,  об’ємом  1100 л, встановили біля шістьох кладовищ ОТГ. Зокрема, в селі Підгайці -  2, стільки ж - у Крупі, по одному -  в Лищі та  Воротневі.

Контейнер для сміття з’явився  в селі Лище також у місцині, яку тут умовно  називають Ставок. Ще один  передали Лищенській школі.

Усього було придбано вісім ємностей для збору побутових відходів. Встановлення сміттєвих контейнерів біля кладовищ полегшить свідомим громадянам прибирання на могилах та допоможе в підтриманні чистоти  на цвинтарях.