У Лищі облаштовано комфортні зупинки

Дата: 19.04.2019 11:01

У населених пунктах громади тривають роботи з розбудови інфраструктури.

Чекати автобуса під накриттям – зовсім  не  те, що  - під відкритим  небом.  А  це – під дощем, снігом, палючим сонцем, сильними  поривами  вітру.  Для літньої чи втомленої людини важливо, щоб у місцях очікування «маршрутки» було де присісти.

Усі  ці переваги нових зупинок громадського транспорту невдовзі оцінять жителі Лища. У цьому селі таких критих та обладнаних  лавами споруд Підгайцівською сільрадою було встановлено вісім. Чотири – на вулиці Центральній та стільки ж - на Воз’єднання.  Комфорту додають площадки з твердим покриттям  під автобусними  зупинками.