Увага! Протиепізоотичні заходи

Дата: 18.04.2019 09:31

Луцьке районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області повідомляє.

На виконання плану протиепізоотичних  заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин  на 2019  рік  та  на  виконання  розпорядження Головного державного  інспектора ветеринарної медицини України від 05.04.2019р. № 20 «Щодо організації заходів з проведення весняної компанії з  пероральної імунізації диких  м’ясоїдних  тварин»,  на території Луцького  району протягом квітня-травня 2019 року планується проведення пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання брикетів  вакцини із залученням авіатранспорту (літак АН-2).

Приманка-вакцина є безпечною для людей і тварин, має вигляд невеликих брикетів, розміром 3х5 см, із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до  мешканців громади  з розумінням  відноситися до  даного заходу та при  виявленні приманок не брати їх руками, не  переносити, не руйнувати .