Визначено переможців I етапу творчого проекту СВОЇ

Дата: 11.04.2019 10:40

Їх  прізвища по Луцькому району оприлюднено на офіційному сайті проекту.

Зокрема, з Підгайцівської ОТГ переможцями  стали: Світлана Бардась (с. Лище),  учні Лищенської школи, танцювальний ансамбль «Вихилясик» (с. Лище), Христина Ткачук (с. Лище), вокальний гурт «Молодички» (с. Воротнів), Марія Козак (с. Воротнів), Дарина Слабецька (с. Воротнів), Віктор Степанчук (с.Воротнів),  Назарій Лось (с. Воротнів), Руслан Семенюк (с. Підгайці), Олександр Мельник (с. Підгайці),  Оксана Дещинська (с. Підгайці), зразковий ансамбль танцю «Гармонія» (с. Підгайці), вокальний гурт «Соколи» (с. Підгайці).

Повідомляється також, що народне голосування ТОП-10 кожного району офіційно розпочнеться на цьому сайті 12 квітня о 10-й годині ранку.
Усіх, хто бажає проголосувати за  свого фаворита, просять знайти
на головній панелі сайту у верхньому правому куті кнопку з написом: “Голосуй за своїх” і далі діяти за інструкцією, яка з’явиться в інформаційному вікні.
З однієї ІР-адреси (з одного гаджета) можна буде проголосувати за одного учасника тільки один раз.