За Лищенським дитсадком покронували дерева

Дата: 09.04.2019 15:21

В населених пунктах Підгайцівської громади триває весняний благоустрій.Фото без опису

Працівники  комунального підприємства ОТГ виїхали в  село Лище за зверненням до Підгайцівської сільської ради директора закладу дошкільної освіти «Іскринка» Аліни Приходько.

Загалом, кронування  потрібне деревам  для покращення  їхнього стану. Але є ряд факторів, які вимагають виконання подібних заходів. Кронування  також  проводять у випадках, коли  крона дерева несе  загрозу. Верби з іншої сторони від центрального входу дитсадка виросли вищими за сам  заклад.

«Під час вітру гіляки дуже сильно б’ють по вікнах першої молодшої групи, що знаходиться на другому поверсі”, - розповідає керівник дошкільної установи. Тож обрізка дерев була необхідною для уникнення небезпечних ситуації в закладі, де виховується понад 90 діток. До речі, відвідувачі першої молодшої групи - це  найменші  вихованці, яким - від  двох до трьох років.