Про порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються  в  багатодітних  сім’ях, запровадженої Урядом з 1 квітня, йдеться в Постанові Кабінету Міністрів України від 13 березня 2019 року № 250.

 

Допомога надається  одному з батьків дитини, які постійно  проживають з нею.

 

Для призначення допомоги за умови пред’явлення паспорта громадянина України або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається  особисто заява одного з батьків та копії таких документів:

  • посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • посвідчення дитини  з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
  • свідоцтва про  народження всіх дітей (з пред’явленням  оригіналу).

Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника.

 

Допомога  призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по  місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

 

Допомога призначається в розмірі  1700 гривень.

 

Виплата допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок отримувача допомоги, відкритий у банківській установі.

 

До уваги жителів Підгайцівської ОТГ! Заяви з необхідними документами для призначення допомоги приймаються уповноваженою особою ОТГ, яка знаходиться в приміщенні Підгайцівської сільської ради.