Запрошують до шкільної родини

Дата: 29.03.2019 09:18

Підгайцівський НВК: перспективний план набору дітей у 1 класи у 2019-2020 році.

З метою забезпечення здобуття громадянами повної загальної середньої освіти та з метою планового формування мережі класів на території обслуговування закладу освіти ретельно ведеться облік дітей і підлітків шкільного віку відповідно до чинного законодавства. Підлягають обліку усі діти і підлітки віком від 6 до 18 років та діти, яким  до 01 вересня поточного року виповнюється 6 років, що постійно проживають на території обслуговування закладу освіти.

Наш заклад планує у 2019-2020 навчальному році набрати 3 (три )

перших класи у кількості 90 учнів:

• два класи за традиційною формою навчання;
  • один клас за науково-педагогічним проектом «Інтелект України».

Прийом заяв триватиме з 01 лютого до 31 травня 2019 року.

Для зарахування дитини до  закладу освіти потрібно підготувати:

• заяву на ім’я директора навчального закладу (пишеться  під час подачі документів);
  • копію свідоцтва про  народження;
  • медичну картку встановленого зразка;
  • картку щеплень.

Право на першочергове зарахування

до закладу освіти  мають:

• діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене;
  • діти, які є рідними братами або сестрами учнів, які здобувають освіту у нашому закладі;
  • діти працівників нашого  закладу освіти.

Територія  обслуговування  закладу освіти:

вулиці с. Підгайці та с. Струмівка (права сторонау рівненському напрямку, що відносяться до території Підгайцівської ОТГ)

Адреса закладу:

Волинська область Луцький район с. Підгайці, вул. Шкільна, 24.

Що треба знати батькам щодо вступу до закладу освіти

Одні діти з упевненістю переступають шкільний поріг, інші – навпаки, вже   сумніваються у власних можливостях.

•  Дитина повинна бути твердо впевнена, що її приймають і позитивно оцінюють інші люди.
  •  Вона повинна бути впевнена, що здатна робити щось самостійно і добре.
  •  У неї повинно бути розвинене почуття власної значимості.

Запевняйте дитину в тому, що вона  потрібна, цінна, улюблена, що вона здатна досягти успіху.

Дитина з позитивною самооцінкою навіть невдачу буде оцінювати як випадковість, не буде зациклюватись на ній.

Для дитини, яка звикла до того, що дорослі вважають її невдахою, нездатною на серйозні дії, будь-яка проблема закріплює її низьку самооцінку. І потім вона вже наперед буде думати: «У мене нічого не вийде, я не здатна зробити цього».

Завдання батьків – формувати позитивне ставлення до життя, до закладу, до вчителя.