Новаторські, новітні ідеї застосовували  на  своїх уроках вчителі під час тижнів  іноземної мови та зарубіжної літератури.


«Restauracia Wisla» - думаєте, що  це модний ресторан? А ось і ні! Це креативний  кафе-урок від учнів  8-А класу та їх вчителя польської мови  Зайчук  Ірини  Віталіївни, де мали  змогу побувати педагоги. Це був не простий урок, а урок  польської кухні на польській мові.

Вчителі ніби побували в Польщі. Для них принесли  меню на рідній полякам мові та розповідали  про традиційні польські страви і їх приготування. І  все  це  - виключно польською. Такий  урок  у школі було проведено вперше.

Наймолодшими вихованцями закладу є учні 1-А та 1-Б класів. Здається, що можна зробити з такими  непосидьками? Але вчителі  Плисюк Наталія Василівна та Павлишина Інна Леонідівна провели з ними  урок-квест з англійської мови. Цікаві завдання зі складання пазлів шкільних предметів, назви  яких  маленьким школярикам вже відомі. Повторення кольорів та лічби англійською мовою з використанням  нумераційної розмальовки.  А  на завершення – кульки з сюрпризом! Там, всередині, зачаїлася  невідома тварина, яку дітки вивчали і мали  сказати її назву англійською мовою. І всі  ці завдання виконувалися  на швидкість. Перемогли знання і дружба!

Веселі та  пізнавальні  перерви,  смачні хвилинки «Come, say, taste» англійською – все  це у школі проводять вчителі іноземної мови.