Автор звернення: Лучко Антоніна Романівна
Дата: 27.05.2022 13:11

Текст звернення:

Прошу переглянути графік та вартість проїзду маршрутки Луцьк Крупа. З 25.05.2022 р проїзд становить 35 грн, що на мою думку є дуже багато, враховуючи, що якість надання послуг могла б бути кращою. Кількість рейсів - 5 в день.

Офіційний коментар:

Шановна Антоніно Романівно!

На звернення № 2584 від 27.05.2022 повідомляю наступне: здійснені перемовини із перевізником приміського маршруту Луцьк - Крупа.

Графік маршруту 153а Луцьк-Крупа переглянуто, а інформація розміщена на офіційному сайті Підгайцівської

громади  https://pidgayci-gromada.gov.ua/news/1653918314/ та на сторінці Підгайцівської територіальної громади

у соціальній  мережі "Фейсбук" 30 травня 2022 року.

Відповідно до ст. 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" приміські маршрути та координація по організації перевезення – належить

виконавчій гілці владі – обласній державній адміністрації. Тому, питання вартості проїзду було адресовано відповідному структурному підрозділу

 Волинської обласної державної адміністрації для розгляду за належністю.