У Лищі відновили замулений меліоративний канал новою технікою

Шість років Любов Козак із села Лище оббивала пороги різних установ з одним проханням – відновити меліоративний канал, який за 30 років замулився настільки, що став єдиним цілим з її городом. Кожна сильна злива викликала у родини розпач, адже врятувати городину, яка гнила просто у воді, фактично ніколи не вдавалось.

Нова школа у Гаразджі проєктуватиметься на пів тисячі учнів

Про плани на будівництво нової школи у Гаразджі заговорили влітку 2021, коли місцеві мешканці та педагоги ініціювали зустріч із заступником Підгайцівського сільського голови Леонідом Гроголем та начальницею Відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Жанною Скороход. Тоді посадовці оглянули пришкільну територію, вислухали батьків та вирішили відновити будівництво школи.

Підгайцівські депутати просять відремонтувати аварійну дорогу в рамках «Великого будівництва»

Депутати Підгайцівської сільської ради просять Волинську обласну державну адміністрацію, Службу автомобільних доріг у Волинській області та Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» включити автомобільну дорогу загального користування місцевого значення, а конкретно вулицю Центральна у селі Лище, до переліку об’єктів капітального ремонту в рамках програми «Велике будівництво» у 2022 році.