З Днем місцевого самоврядування!

Щиро вітаємо всіх, хто присвятив себе служінню громаді: керівників, працівників сільської ради, депутатів, членів виконкому, старост та активних мешканців!
Сьогодні роль місцевого самоврядування є надзвичайно важливою. Адже в умовах щоденних викликів війни, ОМС продовжує брати на себе величезну відповідальність — підтримку Сил безпеки і оборони, забезпечення життєдіяльності громади та прийняття стратегічних рішень.
Дякуємо кожному з вас за те, що намагаєтесь почути і допомогти кожному жителю громади, дбаєте про сім'ї та надаєте всебічну опіку всім, хто цього потребує.
Дякуємо за стійкість, відповідальність і щоденну працю задля нашої спільної перемоги та процвітання громади!
Бажаємо сил, мудрості та миру! Слава Україні!
