60 років історії, добра та натхнення: Ювілей Підгайцівського ліцею!
24 жовтня Підгайцівський ліцей відзначив свій поважний ювілей — 60 років! Це не просто дата, а шість десятиліть, сповнених мудрості, знань, дитячого сміху, великих мрій та безперервного розвитку!


Святкування розпочалося із глибокої шани. Усі присутні схилили голови під час Хвилини мовчання, згадуючи мужність та жертовність наших Героїв — захисників та захисниць України, зокрема випускників ліцею, які віддали життя за нашу свободу, адже наш обов'язок — пам'ятати, що можливість святкувати та навчатися ми маємо завдяки їхньому подвигу.


У цей особливий день радість ювілею ліцею розділили поважні гості, чия підтримка та увага є неоціненними для розвитку закладу освіти: Рудницький Іван Львович – голова Волинської ОВА, Недопад Григорій Вікторович – голова Волинської обласної ради, Костик Анатолій Іванович – голова ЛРДА, Павлова-Багрійчук Тетяна Степанівна – голова Луцької районної ради, Матвіюк Наталія Василівна – начальниця управління освіти і науки ОВА, керівники підприємств регіону, які підтримують навчальний заклад.
Зі словами сердечних вітань зі сцени будинку культури до ювілярів зверталися Матвіюк Наталія Василівна – начальниця управління освіти і науки ОВА, заступники Підгайцівського сільського голови — Леонід Гроголь та Валентин Приходько; начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту — Світлана Зінкевич.

Колектив навчального закладу та його директорка Лариса Ляшук були відзначені обласними та місцевими подяками, а також подарунковим сертифікатом на 300000 грн від Підгайцівської сільської ради.


Особливо зворушливим моментом стало відео-привітання від Андрія Собчука — випускника та захисника, який нині боронить Україну.

Зі сцени пролунали слова щирої подяки на адресу педагогів, адже саме вони — серце школи.


Вшанували ветеранів праці, які присвятили своє життя вихованню поколінь, зокрема колишніх директорів Ананія Кузьмовича Ковальчука та Жанну Калениківну Скороход. Відзначили й педагогічні династії (Ковальчуків, Маркових, Оліферчуків та ін.), які є живою історією ліцею, а також випускників, які повернулися до рідних стін як вчителі — сьогодні їх аж 20!

Окрема подяка прозвучала і для незамінних працівників: кухарів, водіїв та технічного персоналу, чия щоденна праця робить навчальний процес комфортним та затишним.
Вітальна програма була насичена яскравими виступами, які відобразили талант і душу ліцею: музичні подарунки від Марка Тимощука, Олександри Муравець, Уляни Чумак, Маргарити Пархомей, Софії Приходько та родини Шевчуків; запальний флешмоб від учнів 1-А класу; виступи Ансамблю народної музики «Криниченька» та тріо сопілкарів; зворушливе декламування віршів від Вікторії Ненчук та Арсена Марценюка; а також граційні гімнастичні номери Христини Авровської та Емілії Васильєвої. Це було справжнє свято дитинства та натхнення!

Шістдесят років — це тільки старт! Ми щиро вітаємо директорку ліцею Ляшук Ларису Петрівну, увесь педагогічний колектив, учнів, батьків та випускників! Бажаємо ліцею процвітання, безлічі нових успіхів, яскравих звершень та головне — якнайшвидшого Миру!







