Пошук

Оголошення про скликання 38-ї сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 16.05.2024 12:28
Кількість переглядів: 702

Фото без опису

38 - ма позачергова  сесія Підгайцівської сільської ради 8-го скликання відбудеться 17  травня 2024 року о 14.00 годині в приміщенні сільської ради. На розгляд пленарного засідання виносяться наступні питання:

 1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять восьмої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання. 
 2.  Про розгляд електронної петиції.
 3. Про затвердження розпоряджень сільського голови у міжсесійний період.
 4. Про внесення змін до рішення сільської ради Про бюджет сільської територіальної громади с. Підгайці на 2024 рік від 22.12.2023 №35/6. 
 5.  Про внесення змін в рішення Підгайцівської сільської ради від 05.04.2024 року №37/8 «Про внесення змін в додаток 1 до рішення Підгайцівської сільської ради від 30.11.2023 року №34/5 «Про затвердження структури та штатної чисельності працівників апарату Підгайцівської сільської ради та її виконавчих органів». 
 6. Про внесення змін до штатного розпису КНП «Підгайцівський центр первинної медико-санітарної допомоги Підгайцівської сільської ради». 
 7. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради від 20.10.2023 року № 32/2   «Про затвердження Переліку об’єктів оренди другого типу Підгайцівської сільської ради». 
 8. Про передачу в оренду без проведення аукціону нерухомого майна комунальної власності Підгайцівської сільської ради . 
 9. Про затвердження Статуту комунальної установи «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників Підгайцівської сільської ради» у новій редакції. 
 10. Про застосування поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води. 
 11. Про делегування функцій замовника будівельних робіт та поточного ремонту об’єктів комунальної власності, що знаходяться на території Підгайцівської сільської ради. 
 12. Про надання дозволу на розроблення  детального плану території. 
 13. Про затвердження детального плану території. 
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється. 
 15. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 16. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 17. Про оренду. 
 18. Про надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу ( об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
 19. Про затвердження технічної документації щодо нормативно- грошової оцінки земельних ділянок за межами  населених пунктів.
 20. Про надання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дозволу комунальної власності (цільове призначення якої змінюється), яка перебуває в оренді.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення орендованої земельної ділянки комунальної власності.
 22. Про надання дозволу на розроблення  експертної грошової оцінки земельної ділянки.
 23. Про внесення змін в рішення Підгайцівської сільської ради від 05.04.2024 року № 37/13 « Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки».
 24. Про внесення змін в рішення Підгайцівської сільської ради від 30.11.2023 року № 34/19 «Про надання на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дозволу комунальної власності Підгайцівської сільської ради».
 25. Про внесення змін в рішення Підгайцівської сільської ради від 05.04.2024 року № 37/18 «Про оренду».
 26. Про надання дозволу на переведення садового будинку в житловий.
 27. Про присвоєння назв вулиць та провулків на території Підгайцівської сільської ради.
 28. Різне.
 29.  Розгляд  депутатських запитів. 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних