На дитячих майданчиках у садочках громади встановили нові пісочниці

Дата: 04.04.2024 14:42

Є тепер дітям, де гратися. У Підгайцівській громаді на дитячих майданчиках в закладах дошкільної освіти встановили десять нових дерев'яних пісочниць з накриттям. Закупили їх коштом місцевого бюджету.

Фото без опису

"Вважається, що пісочниця є важливим емоційним центром взаємодії дітей. Старі були вже подекуди спрацьовані часом та потребували заміни. Ми планували встановити пісочниці ще на початку навчального року, однак бюрократичні процедури дещо затягнули цей процес. Сьогодні радіємо, що із першим весняним теплом  малеча у дитсадках матиме де гратись", - розповіла в.о. начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Зінкевич.