Національний тиждень читання 2023: у бібліотеках-філіях Підгайцівської громади радо приймають читачів

Дата: 08.12.2023 10:33

В період з 4 по 10 грудня в Україні проходить Національний тиждень читання - 2023р.

Гасло цьогорічної акції " Бути своїми". Бібліотеки-філії Підгайцівської сільської радиди активно підтримують акцію.

"У нашій мережі бібліотек-філій людно і є багато цікавої літератури. Запрошуємо до читання відвідувачів. Теплий, сонячний заряд енергії та бадьорості на цілий день гарантуємо!", - розповіла директорка Валентина Герлінська.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

#НаціональнийТижденьЧитання