З Днем Збройних сил України

Дата: 06.12.2023 09:25

Фото без опису

З великою шаною і повагою вітаємо жінок та чоловіків, які у лавах українського війська мужньо боронять Україну від ворога.

Настали такі часи у нашій країні, коли День ЗСУ це не просто професійне свято.

Це День Героїв, які щодня у найскладніших умовах війни, зими, ціною власних життів боронять Україну і всіх нас.

Незламні, мужні, непереможні! Дякуємо вам за кожен ранок, день, за можливість жити, працювати, навчатись, народжувати, створювати сім'ї в Україні.

Низько схиляємо голови перед Героями, які віддали найдорожче - свої життя заради захисту ближніх.

Віримо у Перемогу!

Бажаємо вам сил, незламленої віри, удачі, успіхів у виконанні всіх поставлених завдань.

Хай бережа вас Господь Бог від будь-яких небезпек на всіх ваших шляхах.

Дякуємо за захист, наші Герої!

З повагою, Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, виконавчий комітет, депутатський корпус та колектив сільської ради.