У двох ліцеях Підгайцівської громади проведуть серію психологічних тренінгів для дітей

Дата: 09.10.2023 16:40

В рамках співпраці з Благодійний фонд «Рокада» Волинь у двох ліцеях Підгайцівської громади проведуть серію психологічних тренінгів для дітей. Психологині БФ "Рокада" Вознюк Тетяна та Степановська Ірина працюватимуть з групами дітей у Підгайцівському та Липинському ліцеях.

Фото без опису

Навчальна програма, спрямована на підтримку ментального здоров'я дітлахів буде реалізована за двома програмами: ✅"TeamUP" у Підгайцівському ліцеї та ✅"Я підтримую друзів" у Липинському ліцеї.

Фото без описуФото без опису

Спільно з безпековими командами двох пілотних закладів освіти, які беруть участь у проєкті "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі", було відібрано дві групи дітей.

Фото без описуФото без опису

У Липинському ліцеї по програмі "Я підтримую друзів" 18 діток віком від 13-15 років пройдуть серію з 11 тренінгів, які допоможуть краще розуміти реакції однолітків на травматичні події, забезпечать спокійну, комфортну атмосферу у дитячому середовищі, допоможуть сформувати у дітей вміння підтримувати один одного.

А у Підгайцівькому ліцеї, 20 учасників програми "TeamUP" від 10-11 років спільно з психологами працюватимуть 8 занять по тілесно-орієнтованій програмі психологічної підтримки, що сприятиме покращенню їх соціального, фізичного, психічного, культурного та емоційного благополуччя.

Фото без опису

Щиро дякуємо нашим партнерам з БФ"Рокада" за співпрацю, направлену на покращення ментального здоров'я дітей у непростий і стресовий період військового стану в Україні.

Фото без опису

Проєкт реалізовується за підтримки УВКБ ООН та організації Save the Children.

UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні