1 жовтня в селі Лище проходив  благодійний захід з нагоди Дня захисників і захисниць України.  У цей день, солісти регіонального онлайн фестивалю-конкурсу патріотичної пісні 2023 та запрошені артисти  зі сцени Будинку культури села Лище дарували свої пісенні композиції нашим Героям, а жителі громади ярмаркували в підтримку ЗСУ.

Зі сцени БК потужним співом, оптимізмом та силою духу зарядив присутніх виступ Заслуженого ансамблю пісні і танцю України "Колос".

Заступники Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько та депутат Підгайцівської сільської ради Святослав Карбовський нагородили учасників та переможців фестивалю грошовими нагородами та цінними подарунками.

Гран-прі та 3000 грн. від КЗ ”ЦКТМС” Підгайцівської сільської ради вже вдруге поспіль здобув Чиж Богдан з с. Борохів.

За підсумками онлайн - голосування на сторінці КЗ "Центр культури, туризму молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради  найбільшу підтримку жителів у різних вікових категоріях отримали:

•  Молодша вікова категорія:

Дручек Вікторія с.Підгайці І місце; Бартошук Анастасія с.Підгайці  ІІ місце; Дроздюк Матвій с.Лище  ІІІ місце.

• Середня вікова категорія:

Вітковська Тетяна с.Пальче  І місце; Євтушик Анна с.Лище  ІІ місце; Ярмолюк Софія с.Піддубці  ІІІ місце.

• Старша вікова категрія:

Палійчук Вікторія с.Звірів  І місце; Палій Анастасія с.Крупа  ІІ місце; Гуменюк Леся с.Звірів ІІІ місце.

Кожного учасника конкурсу відзначили дипломом КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту підгайцівської сільської ради" за участь, а завдяки благодійникам з села Лище, всі виконавці отримали ще й грошові подарунки: 800 грн. за перше місце, 600 грн. - за 2; 400 грн. за 3 місце, 300 грн. за участь.

Українська компанія - місцевий виробник іграшок “Тигрес” презентували  номінантам фестивалю «Голос громади – 2023» брелоки власного виробництва, а учасниці, виступ якої під час голосування набрав найбільшу кількість переглядів - Бартощук Анастасії  - велику м'яку іграшку.

Нікого не залишила байдужими та розчулила глядачів у залі авторська пісня  “ЗСУ” у виконанні Дарини та Лізи Петрук із села Липини.

Яскравим виступом потішили присутніх у залі учасники заслуженого хореографічного колективу “Вишиваночка” БК с. Лище під керівництвом Наталії Костенко.

Синьо-жовтий стяг гордо підняла догори колоритна виконавиця завершальної патріотичної пісні Анастасія Гаврилюк, вкотре наголосивши на силі, міці та незламності України.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам  гала-концерту в підтримку ЗСУ, за ваші таланти, старання та патріотизм. Слава Україні, Героям слава!