29 вересня відбулось пленарне засідання позачергової 32-ї сесії Підгайцівської сільської ради 8-го скликання.

Депутатський корпус прийняв ряд важливих рішень, які стосувалися:

✅підтримки обороноздатності країни - 1 млн. 50 тис. грн. спрямують за оборонними програмами;

✅забезпечення енергетичної безпеки громади в осінньо-зимовий опалювальний період (придбання генераторів, котла та пелетів для котелень);

✅реалізації державної політики МОН щодо створення придатних умов і форм навчання, враховуючи безпекові обставини, щоб якомога більше дітей змогли фізично повернутися у безпечні школи (3.5 млн на захисну споруду цивільного захисту для Гаразджанської гімназії, 70 тис. грн. на співфінансування для покращення умов укриття в селі Крупа; встановлення технічних заходів охорони на територіях ЗЗСО (тривожні кнопки);

✅поточного ремонту ряду аварійних доріг громади;

✅благоустрою сільських кладовищ;

✅покращення безпеки дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках доріг та територіях закладів освіти громади (закупівля сферичних дзеркал та дорожніх знаків, встановлення камер контролю швидкості, інше).

✔️На баланс КП передали дві котельні: що обслуговує КП "Луцька Центральна районна лікарня" та Піддубцівський ліцей Підгайцівської сільської ради.

В переддень Всеукраїнського дня бібліотек, депутати вирішили підтримати книжковий фонд бібліотек-філій Підгайцівської сільської ради та спрямували на закупівлю україномовних книг 100 тис. грн.

Для забезпечення належного рівня викладання фізичної культури, виділили 100 тис. грн. на придбання різних видів м'ячів для ЗЗСО.

Напередодні Дня працівників освіти, по завершенню пленарного засідання сесії, привітали з професійним святом освітянок з числа депутатів ради Світлану Зінкевич, Аліну Приходько, Світлану Приймак та Ларису Ляшук.