Площу укриття Підгайцівського ліцею планують збільшити

Дата: 09.05.2023 10:13

На ремонт приміщень Підгайцівського ліцею у бюджеті громади запланували пів мільйона гривень.

Таке рішення прийняли депутати підгайцівської сільської ради під час останнього засідання сесії.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що порадившись з директоркою ліцею Ларисою Ляшук, вони запропонували депутатам внести зміни до бюджету сільської територіальної громади та виділити на ремонтні роботи 500 000 гривень.

Таке рішення дозволить відремонтувати додаткові приміщення під школою та забезпечити укриттям усіх школярів, аби вони могли з вересня відновити навчання очно і у своїх навчальних класах.

Кошти на ремонт віднайшли завдяки економії на ремонтних роботах в адмінприміщеннях Підгайцівської сільської ради, оскільки ремонт зробили власними силами.

"Сподіваємося, що бюрократичні моменти не завадять нам за літо підготувати навчальний заклад до повноцінного навчального року", - написав на своїй сторінці у Фейсбуці посадовець.

Цьогоріч учні відвідували школу по черзі у різні дні, а першокласники їздили на навчання в Крупу.