Поліцейські Волині закликають громадян вступати до новоствореного підрозділу НПУ «Лють»

Дата: 10.02.2023 09:18

На Волині триває набір добровольців в об’єднану штурмову бригаду Національної поліції України «Лють». Щоденно поліцейські Волині у місцевих центрах надання адміністративних послуг спілкуються з громадянами та розповідають про особливості служби у підрозділі.

Бригада «Лють» - це два штурмові полки, батальйон особливого призначення, артилерійський полк і рота спеціальних операцій. У їхньому арсеналі – бронетехніка (БМП, БТР, КОЗАК), артилерійське, зенітне, протитанкове та снайперське озброєння.

Деталі: https://bit.ly/3RFWyKp